Vyšnių uogienė su apelsinu žiemai: paprasti receptai

Desertų iš vyšnių gaminimo variantų yra nemažai, jie naudoja uogą su kaulu arba pašalina, prideda prieskonių, citrusinių vaisių. Pasirinkimas priklauso nuo individualių pageidavimų. Apelsinų ir vyšnių uogienė yra įprastas malonaus aromato ir subalansuoto skonio receptas.

Citrusai suteikia papildomo kvapo ir skonio

Kaip paruošti vyšnių apelsinų uogienę

Desertą galite paruošti iš visų vyšnių pašalindami sėklas ir pertraukdami maišytuvu iki vientisos masės. Tradiciniuose receptuose cukrus ir vyšnios imami tuo pačiu kiekiu.

Į vyšnių uogienę galite pridėti apelsino, tirštiklių ar prieskonių. Kiek vartoti citrusinių vaisių, taip pat priklauso nuo pageidavimų. Galutiniame produkte pagal klasikinį receptą apelsinas atrodys kaip cukatos. Bet kokiu atveju, gaminant maistą, nustatoma keletas taisyklių, kurių reikia laikytis:

 • naudokite indus iš aliuminio, vario ar nerūdijančio plieno, emalio indas netinka, uogienė dažnai dega į paviršių, skonis bus sugadintas;
 • desertas pilamas tik į sterilizuotus stiklainius, po pirminio terminio apdorojimo uždaromas dangčiais;
 • kaulus pašalinkite specialiu įtaisu, smeigtuku, segtuku ar kokteilio vamzdeliu, jei uogienė yra vienalytė, galite ją pašalinti rankiniu būdu;
 • norint pašalinti kenkėjų patekimą iš uogų į uogienę, prieš perdirbant, kaulavaisis 15 minučių panardinamas į silpnai koncentruotą druskos tirpalą, pridedant citrinos rūgšties;
 • naudokite tik švarias ir sausas uogas, nepažeistas, be supuvusių vietų, ką tik nuskintas;
 • citrusai parenkami tvirti, plonos odos, vidutinio dydžio, sultingos minkštimo.
Patarimas! Deserto pasirengimą galite nustatyti pagal sirupą, jis lašinamas ant paviršiaus, jei skystis išlaiko formą ir nesiskleidžia, produktą galima pašalinti nuo ugnies.

Tradicinis vyšnių ir apelsinų uogienės receptas

Pagal klasikinį receptą uoga imama su kauliuku, konsistencija bus mažiau skysta, o vyšnia sirupe yra sveika. 1 kg pakanka 2 apelsinų.

Vyšnių derliaus nuėmimo technologija:

 1. Norint, kad uoga duotų sulčių, perdirbtas kaulavaisis užpilamas cukrumi ir paliekamas 4-5 valandoms, antpilo metu masė keletą kartų maišoma, kad geriau ištirptų kristalai.
 2. Citrusus užpilkite verdančiu vandeniu, nuvalykite paviršių švaria servetėle, supjaustykite maždaug 0,5 cm storio griežinėliais, tada vėl į 4 dalis. Norėdami, kad sultys liktų visiškai, naudokite plokščią plokštelę.
 3. Žaliavos uždedamos, virinamos 30 minučių, pašalinamos proceso metu susidariusios putos. Išjunkite ir leiskite masei atvėsti.
 4. Citrusai dedami į šaltą ruošinį ir verdami iki norimos konsistencijos. Kuo ilgiau ruošinys verda, tuo masė taps tankesnė, tačiau spalva bus tamsesnė.

Likus 5 minutėms iki virimo pabaigos, į desertą galite įdėti šaukštelį cinamono, tačiau šis ingredientas yra neprivalomas. Galutinis produktas paskirstomas tarp stiklainių ir uždaromas.

Norėdami pagerinti skonį, galite pridėti cinamono ar kitų prieskonių.

Vyšnių uogienė su apelsinu: receptas su geliksu

Recepte esantis „Zhelfix“ vaidina tirštiklį; norint, kad standartinė 1 kg vyšnių ir dviejų citrusinių vaisių dalis, jums reikės 4 šaukštų. šaukštai medžiagos.

Paruošimas:

 1. Vyšnios be kauliukų, padengtos cukrumi, paliekamos 10–12 valandų.
 2. Uogienė ruošiama 3 etapais.Pirmą kartą užvirus, nuimkite putas ir atidėkite masę atvėsti.
 3. Procedūra kartojama dar kartą.
 4. Apelsinas užpilamas verdančiu vandeniu, sausai nuvalomas, nuvalomas, pašalinamos baltos skaidulos, sutarkuojama žievė, minkštimas supjaustomas kubeliais, kuo labiau išsaugant sultis.
 5. Užvirkite, sumaišykite citrusus ir želatiną su vyšniomis, virkite 30 minučių. Sirupas lašinamas ant lėkštės ir nustatomas produkto pasirengimas, jei reikia, laikas pratęsiamas.

Supakavus ir persiuvant, ruošinys parą izoliuotas.

Vyšnių uogienė su apelsinų sultimis žiemai

Ruošinys turi būti vienodas, tam naudokite virtuvinį kombainą arba maišytuvą. Iš vyšnių pašalinamos duobės, minkštimas pasiekiamas tyrės būsena.

Šie veiksmai:

 1. Uoga kartu su cukrumi santykiu 1: 1 uždedama, 10 minučių verdama, išjungiama.
 2. Ruošinys atvėsinamas maždaug 3-4 valandas, tada procedūra kartojama, vyšnią dar leidžiama užvirti dar 3 valandas.
 3. Išimkite 1 citruso žievelę, patrinkite ant trintuko, galite naudoti mėsmalę, išspausti sultis.
 4. Ingredientai yra sujungti ir virti 10 minučių.

Paskirstęs į stiklainius, produktas uždengiamas šilta antklode.

Apelsinų ir vyšnių uogienė be kauliukų

Pagrindinis šio recepto tikslas - uogas nepažeisti pašalinus sėklas. Norėdami gaminti maistą, jums reikia šių ingredientų:

 • cukrus - 800 g;
 • oranžinė - 1 vnt .;
 • vyšnia - 1 kg.

Receptų technologija:

 1. Kad cukrus nesudegtų, užpildytos uogos paliekamos 1 valandą, kol ruošinyje pasirodo skystis.
 2. Citrusus galima perdirbti bet kokiu būdu: susmulkinkite žievę iki vienalytės konsistencijos, o minkštimą padalykite į griežinėliais arba išspauskite sultis. Galite supjaustyti ją su žievele, kad gautumėte vyšnių uogienę su cukatais nuo cukatų.
 3. Įdėkite būsimą uogienę ant viryklės ir nedelsdami įpilkite citrusinių vaisių, virkite 20 minučių ant minimalios ugnies, pašalinkite putas.
 4. Leiskite ruošiniui atvėsti ir užvirkite 5 valandas.
 5. Vėl virkite 15–20 minučių ir supakuokite į stiklainius.

Uogienė atvėsta palaipsniui, ji 24 valandas laikoma po antklode ar šiltomis striukėmis.

Laikymo taisyklės

Specialių rekomendacijų, kaip laikyti žiemos derlių, nėra. Uogienė dedama į rūsį ar sandėliavimo patalpą be šildymo. Hermetiškai uždarytos skardinės laikomos ilgą laiką. Produktas su sėklomis bus tinkamas naudoti ne ilgiau kaip 2 metus, be sėklų - 3 metus.

Išvada

Apelsinų ir vyšnių uogienei būdingas malonus citrusinių vaisių aromatas. Desertas ruošiamas pagal įvairius receptus, pašalinant iš vyšnių kauliukus arba naudojant visas uogas. Citrusai supjaustomi griežinėliais arba susmulkinami iki vientisos masės. Ruošiniui nereikia specialių laikymo sąlygų, jis ilgą laiką išlaiko maistinę vertę.

Palikti atsiliepimą

Sodas

Gėlės

Statyba