Produktyviausios pomidorų veislės šiltnamiui

Pomidoras yra mėgstamiausia daržovė daugeliui sodininkų. Jis auginamas daugiausia šiltnamiuose ir šiltnamiuose, kurie leidžia sukurti palankiausią šios termofilinės kultūros mikroklimatą. Selekcininkai siūlo daugybę pomidorų veislių, kurių kiekviena turi ypatingą skonį, savitą formą, vaisių spalvą ir įvairias agronomines savybes. Tuo pačiu metu daugelis ūkininkų ypatingą dėmesį skiria pomidorų derliui. Taigi, straipsnyje yra daugiausia produktyvių pomidorų veislių šiltnamiams, kurie leidžia gauti daugiau nei 30 kg vaisių nuo 1 m per sezoną2 dirvožemio. Žemiau pateikiamas išsamus tokių rekordinių veislių aprašymas, nurodomas jų vaisių skonis ir agrotechninės savybės.

Didelio derlingumo veislės

Daugeliu atvejų nenustatytų pomidorų derlius yra rekordiškai didelis, jie gali augti ir duoti vaisių iki nepalankių sąlygų. Norint auginti tokias veisles, šiltnamis ar šiltnamis yra puikus pasirinkimas. Saugomomis sąlygomis temperatūra išlieka aukštesnė nei atvirame lauke, augalai nebijo trumpalaikių šalčių ir ankstyvų šalnų, o tai reiškia, kad derlių bus galima rinkti iki vėlyvo rudens.

Vieni iš daugiausiai derlingų neapibrėžtų šiltnamio efektą sukeliančių pomidorų:

Fatalistas f1

Pomidorų veislė plačiai žinoma Rusijos ūkininkams. Jo derlius yra išskirtinai didelis, kuris, tinkamai prižiūrint, yra apie 38–40 kg / m2... Pomidoras priklauso neapibrėžtam, jo ​​krūmai yra labai ūgio ir lapinis. Augindami pomidorą „Fatalist f1“ šiltnamiui, turėtumėte pasirūpinti tuo, kad laiku atsirastų keliaraištis ir krūmas. Tai padės išvengti žalos augalui dėl didelio vaisių kiekio.

Fatalistas f1

Fatalistiniai f1 pomidorai sunoksta 100-110 dienų po sėjos. Iki techninio subrendimo pradžios vaisiai nusidažo žaliai, subrendę jų spalva tampa ryškiai raudona. Vienos daržovės masė yra 120-160 g, tokių vaisių forma yra plokščia apvali. Pomidorai turi skanų, sultingą minkštimą. Jų oda yra plona, ​​nėra šiurkšti. Veislė yra labai atspari įtrūkimams. Pomidorų paskirtis yra universali, jie gali būti naudojami ruošiant salotas ir konservuojant.

„Admiro f1“

„Admiro f1“

Hibridas yra atstovas Olandų atranka... Vidutinio klimato sąlygomis Admiro f1 pomidorai gerai auga ir suformuoja gausias kiaušides. Veislę rekomenduojama auginti šiltnamiuose. Norėdami pasodinti aukštus neapibrėžtus krūmus, jie neturėtų būti storesni nei 3-4 augalai per 1 m2 dirvožemio. Laiku laistant, purenant ir šeriant augalus, bus galima gauti skanių raudonųjų pomidorų derlių, kurio kiekis didesnis kaip 39 kg / m.2... Toks didelis derlius leidžia sezono metu valgyti šviežius pomidorus ir paruošti marinuotus agurkus visai žiemai.

Pomidorai „Admiro f1“ yra vidutinio dydžio: jų svoris yra apie 130 g. Jie kartu sunoksta per 110–130 dienų. Veislė pasižymi dideliu atsparumu ligoms, būtent verticilozei, vėlyvai pūtimui, TMV, kladosporiumui.

Baldwinas f1

Baldwinas f1

Didelio derlingumo pomidorų veislė, daugelį metų gerai žinoma Rusijos sodininkams. Palankiomis sąlygomis šiltnamyje esančių „Baldwin f1“ veislės pomidorų derlius viršija 37 kg 1 m2 dirvožemio. Toks didelis derlius leidžia neužimant didelių žemės plotų gauti reikiamą daržovių kiekį šviežiam vartojimui ir derliui nuimti.

Hibrido „Baldwin f1“ krūmai yra neapibrėžti.Kai jie auga, juos reikia pririšti ir prisegti. Privaloma augalų priežiūra taip pat turėtų apimti dirvos purenimą šaknyse ir gausų laistymą.

Aukšti krūmai turėtų būti neriami į šiltnamį, kurio storis ne didesnis kaip 3 daigai 1 m2... Geriausi pasėlių pirmtakai yra cukinijos, agurkai, taip pat krapai, žiediniai kopūstai ir petražolės. "Baldwin f1" veislės pomidorai reikalauja dirvožemio sudėties ir norint gauti rekordinį derlių, augalus reikia reguliariai šerti (kartą per 2-3 savaites) organinėmis ir mineralinėmis trąšomis, turinčiomis daug azoto ir kalio.

Pomidorų „Baldwin f1“ nuotrauką galima pamatyti aukščiau esančioje nuotraukoje. Jų svoris yra apie 150 g. Baldwin f1 vaisių nokinimo laikotarpis yra apie 110 dienų. Subrendę, raudoni pomidorai yra plokščios, apvalios formos. Vaisių skonis ir parduodamumas yra aukštas.

Gilgal f1

Gilgal f1

Nuostabi didelių vaisių veislė su puikiu daržovių skoniu. Kiekvienas hibrido „Gilgal f“ pomidoras sveria daugiau nei 250 g, jo forma klasikinė - plokščia apvali. Mėsingi pomidorai malonumas saldžiu skoniu, tankia ir subtilia minkštimu, plona oda. Tokie pomidorai yra malonumas šviežių daržovių salotų, skanių natūralių pomidorų pastų ir sulčių mėgėjams. Konservuoti pomidorai „Gilgal f1“ taip pat labai geri.

Galite auginti šią nuostabią pomidorų veislę šiltnamyje. Iš anksto išaugintus daigus gegužės viduryje reikia nardyti į saugomą žemę pagal schemą 3-4 augalai 1 m2 žemės. Tankesnis sodinimas gali sukelti šešėlį ir ligas.

Reguliariai laistant, purenant ir maitinant jaunus augalus, jau esančius virš 6–7 lapų, pasirodys pirmasis žiedynas, ant kurio susidaro 3–5 pomidorai ir vėliau subręsta. Aktyvus vaisius atsiranda po 110 dienų po sėklų sėjos. Bendras derlius siekia 40 kg / m2, be to, daugiau nei 97% vaisių pasižymi aukštomis komercinėmis savybėmis.

Evpatorija f1

Evpatorija f1

Pomidoras "Evpatoriy f1" yra idealus pagal savo skonį ir išvaizdą. Daržovės minkštimas yra mėsingas ir saldus, todėl daržovę galima naudoti ruošiant salotas, sultis, kečupą. Pomidoras "Evpatoriy f1" taip pat puikiai tinka konservuoti.

Hibridas „Evpatoria f1“ yra termofilinis, todėl lauke jį galima auginti tik Ukrainos ar Moldovos sąlygomis. Rusijos sodininkai augina šią veislę išskirtinai židiniuose, šiltnamiuose. Neapibrėžti pomidorai neria į žemę, 3 krūmai 1 m2 dirvožemio gegužės viduryje - pabaigoje. Augalų priežiūra yra standartinė, turėtų apimti laistymą, šėrimą, keliaraištį ir prispausti pomidorus purenti, ravėti dirvą šaknyje.

Augimo sezono metu augalas gausiai formuoja 6–8 vnt. Kiaušidžių žiedyną. Pirmasis žiedynas formuojamas virš 9–10 lapų. Šios veislės vaisių nokinimo laikotarpis yra 110 dienų. Subrendę pomidorai sveria 130–150 g. Veislės derlius stebina - 44 kg / m2.

Svarbu! Evpatorium f1 veislė yra atspari visoms įprastoms ligoms.

Rapsodija-NK f1

Rapsodija-NK f1

Dar viena vaisinga pomidorų veislė šiltnamiui. Skiriasi per trumpą vaisių nokinimo laikotarpį, kuris yra tik 100 dienų, o išskirtinai didelis derlius - daugiau nei 43 kg / m2... Augalai ant kiekvieno vaisių klasterio suformuoja gausiai daugiau kaip 7 vienetų kiaušides. Subrendusio pomidoro svoris yra apie 110–140 g. Daržovės skonis nuostabus: minkštimas sultingas ir saldus, odelė plona, ​​tačiau atspari pažeidimams ir įtrūkimams.

Svarbu! Skiriamasis „Rhapsody-NK f1“ veislės bruožas yra puikus gabenamumas, kuris kartu su dideliu derliumi daro veislę būtina profesionaliems ūkininkams.

Šios veislės pomidorus augina Rusijos, Moldovos ir Ukrainos ūkininkai. Augalai neria daugiausia šiltnamyje, tačiau pietiniuose regionuose galima auginti „Rhapsody-NK f1“ veislės pomidorus ir atvirose vietose. Hibrido krūmai yra neapibrėžti ir reikalauja keliaraiščių, gnybti ir suspausti.Pomidorų perdirbti su chemikalais nereikia, nes augalai turi genetinį atsparumą verticilozei, kladosporijai ir tabako mozaikos virusui.

„Talitsa f1“

„Talitsa f1“

Kiekvienas sodininkas, norintis išauginti derlingą pomidorų veislę, turėtų atkreipti dėmesį į „Talitsa f1“ hibridą. Šis pomidoras yra nepretenzingas priežiūros srityje, neskausmingai toleruoja trumpalaikę sausrą, žemą ir aukštą temperatūrą ir tuo pačiu yra pasirengęs įtikti ūkininkui, kurio derlius yra didesnis nei 38 kg / m2... Silpnai lapuotas, neapibrėžtas augalas užauga iki 2 m. Jis dėkingas tręšimui mineralinėmis trąšomis ir organinėmis medžiagomis.

Maži ryškiai raudoni pomidorai, sveriantys iki 120 g, yra labai skanūs ir sultingi. Puikiai tinka salotoms ir konservavimui. Pomidorų odelė yra subtili ir plona, ​​tačiau augant vaisiui ji netrūkinėja. „Talitsa f1“ veislės pomidorai sunoksta per 100–110 dienų.

Taigi, straipsnyje išvardyti garsiausi didelio derlingumo pomidorai, kurių skonis ir agronominės savybės buvo patikrintos laiko. Jie nusipelno kiekvieno sodininko dėmesio, kuris renkasi derlingą pomidorų veislę iš įvairiausių. Tiems, kurie domisi, kuri pomidorų veislė yra derlingiausia šiltnamiuose, rekomenduojama susipažinti su „Westland f1“ hibridu.

„Westland f1“

„Westland f1“

Šios veislės derlius yra rekordinis - iki 60 kg / m2... Pomidorai auginami tik šiltnamiuose, šiltnamiuose. Augalas reikalauja rūpintis ir visiškai duoda vaisių, auga tik maistingoje dirvoje, taip pat reguliariai gausiai laistomas.

Hibrido vaisiai yra skanūs ir saldūs, jų vidutinis svoris yra 140 g. Daržovės sunoksta palyginti anksti - 100 dienų nuo daigų kultūros sėjos dienos.

Svarbu! Su visais privalumais „Westland f1“ veislė nėra labai populiari tarp ūkininkų, nes tai yra palyginti nauja naujovė rinkoje ir nekelia pasitikėjimo.

Išvada

Visi duoti yra derlingi pomidorų veislės yra aukšti ir reikalauja laikytis tam tikrų priežiūros taisyklių. Informacija apie tai, kaip tinkamai suformuoti aukštus pomidorus, rodoma vaizdo įraše:

Didelio derlingumo pasirinkimas pomidorų veislių šiltnamiams, verta atkreipti dėmesį į pirmiau pateiktas galimybes, nes jos skiriasi ne tik gausiu derliumi, bet ir puikiu vaisių skoniu. Juos lengva auginti šiltnamyje, jei žinote ir naudojate krūmo formavimo taisykles, reguliariai laistykite ir maitinkite augalus. Verta paminėti, kad visos minėtos vaisingos veislės buvo išbandytos ilgametės ūkininkų patirties ir turi daug teigiamų atsiliepimų apie įvairius žemės ūkio forumus ir svetaines.

Atsiliepimai

Valentina Petrova, 54 metai, Jekaterinburgas
Daugelį metų auginau „Fatalist f1“ veislę. Per tą laiką jis manęs niekada nenuvylė: visada didelis derlius, puikaus skonio pomidorai. Taip pat džiaugiuosi, kad pomidorai yra maži „po vieną“, po maždaug 120 g, gerai telpa į visą stiklainį ir leidžia paruošti skanų ir gražų siūlą. Visiems susidomėjusiems sodininkams visada patariu būtent šią pomidorų veislę.
Anna Mikhanko, 38 metai, Biysk
Man labai patinka „Gilgal f1“ veislė, nes ji visada duoda vaisių dideliais kiekiais, pomidorai labai skanūs, saldūs. Daržovės tinka salotoms ir kočiojimui. Auginant veislė nėra įnoringa, ją reikia tik laistyti ir šerti. Iš krūmų periodiškai pašalinami ir papildomi sūnūs. Aš rekomenduoju šią veislę visiems „tingiems gurmanams“, nes taip lengva užauginti daug skanių pomidorų.
Komentarai (1)
  1. Prašau pateikti nuorodą į „Westland“ pomidorą - aš noriu nusipirkti

    2019 12 11, 08:12
    Svetlana
Palikti atsiliepimą

Sodas

Gėlės

Statyba