Cukinija Casanova F1

Tik tingus sodininkas savo svetainėje neaugina cukinijos. Jie yra labai nepretenzingi ir nereiklūs rūpintis. Daugumai veislių reikia reguliariai laistyti tik normaliam augimui. Tačiau yra ir tokių veislių, kurios gali be to išsiversti. Tai labai patogu tiems sodininkams, kurie į vietą ateina tik savaitgaliais. Viena iš šių veislių yra cukinija Casanova F1.

Cukinija Casanova

Veislės ypatybės

Ši veislė priklauso ankstyvai bręstantiems hibridams. Pusiau lapiniuose krūmuose yra dideli išpjaustyti tamsiai žalios spalvos lapai be dėmių ir dėmių. „Casanova“ cukinija savo forma primena cilindrą. Tai aptakus ir ilgas. Tuo pačiu metu cukinijos nėra linkusios persistengti. Net jei pamiršite nuskinti prinokusį vaisių, jis neišaugs... Subrendusių cukinijų spalva yra nevienalytė: ant šviesiai žalios odos išsiskiria balti vidutinio dydžio taškeliai. Šio hibrido vaisiai vidutiniškai gali sverti nuo 0,9 iki 1,5 kg. Jų minkštas kreminės spalvos minkštimas yra gana tankus ir skanus. Tai leidžia juos sėkmingai naudoti ne tik gaminant maistą, bet ir konservuojant.

Casanova F1

Išskirtinis šios hibridinės veislės bruožas yra jos atsparumas sausrai.

Svarbu! Šis hibridas ne tik gerai toleruoja sausrą, bet ir jam reikalingas. Esant pernelyg dideliam dirvožemio drėgnumui, jo šaknų sistema gali pūti.

Augančios rekomendacijos

Nepaisant to, kad veislė yra labai nereikalinga priežiūrai, prieš ją sodindami, atkreipkite dėmesį į dirvą. Ideali vieta „Casanova F1“ sodinimui bus lovos, ant kurių jie augo:

 • bulvės;
 • kopūstai;
 • lankas;
 • ankštiniai.

Jei sėklos nesodinamos po šių pasėlių, naujoje vietoje ar po kitų rūšių moliūgų, dirva turi būti patręšta. Tai daroma rudenį, kasant daržovių sodą. Organinės trąšos yra idealios:

 • arklių mėšlas;
 • mane;
 • paukščių išmatos.

Dirvožemiui praturtinti komposto ir žaliųjų mėšlo naudojimas duoda labai gerų rezultatų.

Ši hibridinė veislė gali būti sodinama dviem būdais:

 1. Sėkla atviroje žemėje. Tokiu atveju nusileidimas atliekamas gegužės mėnesį. Optimalus sėjos gylis yra 4-6 cm.
 2. Daigų auginimas. Šis metodas naudojamas norint gauti ankstesnį derlių. Daigus geriau pradėti ruošti likus mėnesiui iki rekomenduojamo sodinimo, tai yra balandžio mėn.
Svarbu! Sėklos ir daigai turi būti sodinami taip, kad tarp gretimų krūmų būtų 60 cm atstumas.Didesnis sodinimas neleis augalams visiškai vystytis, o derlius gali būti prastesnis.

Šis hibridas labai gerai reaguoja į purenimą ir maitinimą. Jei dirvožemis buvo paruoštas prieš sodinimą, šias procedūras galima praleisti.

Sodininkų apžvalgos

Maria, 51 metai, Jaroslavlis
Retkarčiais išmetu Casanovą. Man patinka jų skonis. Bet lyginant su kitomis veislėmis, „Casanova“ cukinijos atrodo šiek tiek trapios. Aš jų nenaudoju verpimui. Bet jei jūs juos kepsite, tada neįmanoma atsikratyti. Galiu rekomenduoti turintiems laisvos vietos, kurią nėra ko pasodinti. Neskirčiau specialios lovos šioms cukinijoms.
Anna, 30 metų, Bogoroditskas
„Casanova F1“ pirko dėl eksperimento. Pasodinta iškart ant lovos po plėvele. Viskas atsirado, išskyrus keletą sėklų. Cukinijos prasidėjo greitai. Man patiko veislė, nes ji nereikalinga laistyti ir neišauga. Kai po 2 savaičių nebuvimo atvykome į dachą, šios veislės cukinijos buvo tvarkingos. Kitose veislėse kelios cukinijos išaugo į kažką baisaus: čia buvo ištiestos, ten patinusios. Galiu rekomenduoti cukiniją „Casanova F1“, vasaros rezidencijai būtent taip.
Oksana, 42 metai, Vyazniki
Man nelabai patiko Casanova. Yra ir kitų naudingesnių veislių.Jis niekuo nepaprastas, cukinijos yra kaip cukinijos. Bet tai mano nuomonė. Pavyzdžiui, mano kaimynui patiko. Aš jai atidaviau beveik visas cukinijas. Galite pasodinti jį kaip pavyzdį.
Komentarai (1)
 1. Cukinija „Casanova“ buvo pasodinta prieš kelerius metus. Labai nustebau. Nesibaigiantis vaisius. Jūs supjaustote keletą, o kiti iškart auga! Puiki suma. Vienas krūmas mus maitino visą sezoną!
  Kelerius metus nebegalėjau nusipirkti šių sėklų. Bet šiandien tai pavyko (18.02.21). Aš patariu visiems

  21.02.18 07:02
  Kotryna
Palikti atsiliepimą

Sodas

Gėlės

Statyba