Sodininko mėnulio kalendorius 2019 m. Birželio mėn

Mėnulio padėtis Žemės ir zodiako ženklų atžvilgiu teigiamai arba neigiamai veikia daržovių, vaisių ir uogų sodininkystės augalų vegetaciją. Fazės lemia sulos tekėjimo kryptį, tai yra pagrindinis kriterijus, kuriuo vadovaujasi astrologai. Sodininko mėnulio kalendorius, skirtas 2019 m. Birželio mėn., Padės tinkamai suplanuoti darbo laiką šalyje ir sode.

Mėnulio fazės 2019 m. Birželio mėn

Dangaus kūnas veikia ne tik pasaulio vandenynų būklę, nulemia atoslūgį ir tėkmę, jis turi panašų poveikį florai. Augančiame mėnulyje sulos srautas veržiasi aukštyn, užtikrindamas lapų augimą ant medžių ir pumpurų susidarymą. Sumažėjus Žemės palydovui, sulos judėjimas keičia kryptį, maitindamas šaknų sistemą. Mėnulio kalendorius sudarytas tam, kad genėjimo metu nepakenktų medžiams ir ravint daržovėms.

Mėnulio kalendorius nustato sodinimo darbų birželį laiką, jis nurodo, kurios dienos tinka kiekvienai kultūros rūšiai ir kada geriau nepradėti darbo sode ar asmeniniame sklype. Praktiškai įrodyta, kad derlius ir augimo greitis yra daug geresni, jei sutelksite dėmesį į dangaus kūno fazes.

Palankių ir nepalankių dienų lentelė 2019 m. Birželio mėn

Sudarant lentelę atsižvelgiama į dangaus kūno vietą pagal zodiako ženklus, vieni jų laikomi vaisingais, kiti - ne.

Vaisingas

Vidutiniškai derlinga

Blogai derlingas

Nevaisingas

veršelis

Mergelė

Dvyniai

Vandenis

Žuvis

Ožiaragis

Avinas

 

Vėžys

Svarstyklės

Liūtas

 

Sodinant pagal mėnulio kalendorių sode ir vietoje, atkreipiamas dėmesys ne tik į fazes, bet ir į tai, kokiame ženkle yra Žemės palydovas.

Bendra tinkamų birželio dienų apžvalga pagal mėnulio kalendorių

Jaunas mėnulis trunka 1 dieną, sodininkams jie nustato 3 dienas, paskutinioji mažėjančioje fazėje ir pirmoji augimo fazėje birželio 2-4 dienomis. Šiuo metu pagal mėnulio kalendorių rekomenduojama susilaikyti nuo daržovių sodinimo ir medžių persodinimo, šaknų sistema šiuo metu yra silpna. Galite rinkti šaknis, sėklas. Išvalykite vietą, nupjaukite sausas šakas. Verta susilaikyti nuo purenimo ir ravėjimo.

Pagrindinis mėnulio kalendoriaus darbas atliekamas pirmosiomis mėnulio augimo dienomis, tai yra birželio 5–9 dienomis. Augimo sezono metu visos maistinės medžiagos nukreipiamos į viršutinę augalo dalį, pagrindinė augimo kryptis eina į pumpurų, jaunų ūglių ir žaliosios masės formavimąsi. Šiuo metu galite:

 • sodinti daržovių kultūras, persodinti sodo veisles;
 • dirvai purenti ir ravėti piktžolių;
 • supjaustyti vaisių ir uogų augalai;
 • derlius;
 • persodinti daigus į vietą;
 • vandens ir pašaro.
Dėmesio! Mėnulio vaismedžius genėti galima tik birželio 5 d.

Kitas 5 dienas kištis į vainiko formavimąsi nepageidautina. Visos maistinės medžiagos patenka į jaunų ūglių augimą, genėjimas susilpnins augalą.

Laistyti ir maitinti galima birželio 10 d., Turėtumėte susilaikyti nuo likusio darbo, nes diena pagal mėnulio kalendorių yra nepalanki, ypač daržovių pasėliams.

2019 m. Birželio 11–16 d. Pagal mėnulio sėjos kalendorių - pagrindinę aktyvios vegetacijos viršūnę. Šiuo metu galite išleisti:

 • dirvožemio paruošimas sodinti;
 • piktžolių pašalinimas iš aikštelės;
 • daržovių pasėlių dirvožemio purenimas;
 • derliaus nuėmimas;
 • daigų sodinimas;
 • laistymas, maitinimas;
 • augalų gydymas nuo infekcijų ir kenkėjų.

Laikas vaisingam darbui. Vienintelis darbas, kuris nerekomenduojamas pagal sodininkų ir sodininkų mėnulio kalendorių 2019 m. Birželio mėn. Augimo fazėje, yra medžių ir krūmų genėjimas.

Pilnatį ir kitas dvi dienas (birželio 17–19 d.) Sode ir lovose darbai nevykdomi.

Kitas mėnulio kalendoriaus etapas mažėja. Sap srautas nukreipiamas į šaknų sistemą. Laikas nuimti prinokusių šakniavaisių derlių. Birželio 20, 21 dienomis nerekomenduojama manipuliuoti dirvožemiu, neįmanoma ravėti ar purenti dirvos, kad nepažeistų šaknies aktyvios vegetacijos metu. Leistinas darbas yra šaknų pjaustymas.

Datos nuo 22 iki 27 yra tinkamos dirbti su antžemine augalų dalimi:

 • galite prispausti kultūras;
 • suformuoti karūną;
 • sodinti medžius;
 • atlikti kirtimus, dėti sluoksnius;
 • nuimkite ankstyvuosius pasėlius, pavyzdžiui, topinambus, ridikėlius;
 • sodinti daržoves, kurios dauginasi iš svogūnėlio;
 • sėti sėklas.
Dėmesio! Reikėtų vengti pernelyg laistyti, ravėti ir purenti.

Per paskutines tris mažėjančio mėnulio dienas (28–30) aktyvių manipuliacijų geriau nevykdyti. Galite laistyti ar maitinti augalus. Užriškite į lianą panašias rūšis, pašalinkite šoninius ūglius iš pomidorų ar agurkų. Pagal kalendorių sodinimas ir sėja bus mažiau produktyvus nei fazės viduryje.

Mėnulio nusileidimo kalendorius 2019 m. Birželio mėn

Mėnulio fazės kalendorius yra nepakeičiamas asistentas dirbant svetainėje. Tačiau jūs negalite aklai laikytis rekomendacijų. Kiekviena birželio klimato zona turi savo oro sąlygas, pirmiausia jomis vadovaujantis.

Geriau sodinti daržoves, auginamas daiguose, pomidoruose, baklažanuose, pipiruose, šiltnamyje pirmosiomis mėnulio kalendoriaus dienomis, vėliau į neapsaugotą plotą. Kopūstų daigai yra atsparesni šalčiui, paprastai jie sodinami atvirame grunte, todėl vadovaujasi oru.

Rekomenduojamos nusileidimo dienos yra pagrįstos mėnulio fazėmis. Pagal kalendorių ant mažėjančio mėnulio sodinami šakniavaisiai: morkos, bulvės, ridikai, burokėliai. Augalai, formuojantys vaisius antžeminėje dalyje - augančiame mėnulyje (pomidorai, ankštiniai augalai, agurkai, kopūstai).

Medžių sodinimo darbai sode paprastai atliekami anksčiau, prieš tekant sultims. Pirmąjį vasaros mėnesį augalai yra prižiūrimi, nupjaunami, skiepijami, o prireikus jauni daigai paskirstomi visoje vietoje.

Mėnulio kalendorius 2019 m. Birželio mėn. Sodininkams

Birželis - aktyvaus darbo sode ir sode mėnuo. Derliaus nuėmimo rudens rezultatas visiškai priklauso nuo pirmojo aktyvaus auginimo sezono mėnesio:

 • baikite sodinti daigus šiltnamiuose ar sodo lovoje;
 • sėja didžiąją dalį daržovių augalų ir žalumynų;
 • nuimkite žiemkenčius: česnakus, morkas, ankstyvuosius ridikėlius, žalumynus;
 • vegetacijos pradžioje pagrindinė kryptis yra augalų priežiūra.

Mėnulio kalendorius padės jums skirti laiko maksimaliai naudingoms daržovėms:

Darbo rūšys

Birželio numeriai

Rinkimas, perkėlimas, nusileidimas

5-7,14-16,23,24

Ravėjimas ir purenimas

21,25,27,29

Laistymas

Jei būtina

Gydymas

3-5,7-9

Krūmo susidarymas, žnyplėjimas

20,25,29

Hillingas

11,13,15

Šaknų padažas

23-27

Mėnulio kalendorius 2019 m. Birželio mėn. Sodininkams

Sode pirmasis vasaros mėnuo yra aktyvus darbas svetainėje. Palydovinės fazės kalendorius yra skirtas tam tikros rūšies veiklai. Būtinas darbas sode pagrindinio augalų auginimo sezono pradžioje:

 1. Jauniems sodinukams: jei sodinti maistines medžiagas nepakako, dedamas augalas. Po žydėjimo subrendusius vaismedžius taip pat reikia apvaisinti, įvykis ateityje teigiamai paveiks vaisių formavimąsi.
 2. Atliekamas jaunų daigų laistymas, ši priemonė nėra svarbi suaugusiesiems.
 3. Jaunuose pasėliuose šaknų ratas purenamas, kai dirva džiūsta.
 4. 1,5 m atstumu nuo žemės esanti manekeno dalis balinama kalkėmis arba vandens pagrindo dažais.
 5. Apsaugo piktžolių augimą; po ravėjimo jis gali būti naudojamas kaip krūmų ir jaunų medžių mulčias.
 6. Žolė šienaujama visame sode, ji bus naudojama kompostavimui.
 7. Nuo vyšnių, obelų, slyvų ir kitų pasėlių, įskiepytų į laukinį augantį stiebą, pašalinami ūgliai, susiformavę po skiepijimu.
 8. Į vainiką įskiepyti auginiai pradeda intensyviai augti, jie formuojasi, pašalinami ūglių perteklius.
 9. Vasaros pradžioje suaktyvėja dauguma kenkėjų, po vaisių uogų pasėliai gydomi parazitiniais vabzdžiais.
 10. Jei reikia, po vaismedžių šakomis įrengiama atrama.
 11. Jie atlaisvina ir pašalina braškių perteklių ūsais, tarp eilučių palieka tik veisimui skirtą sodinamąją medžiagą, mulčią su pjuvenomis ar spygliais.
 12. Aviečių krūmuose pradeda formuotis jauni ūgliai, jie palieka stipriausius, likusi dalis nupjaunama.

Vasaros pradžioje svetainėje yra daug darbo, sodininkui mėnulio mėnulio kalendorius padės teisingai jį paskirstyti.

Palankios dienos poilsiui

Pagal mėnulio kalendorių tik kelios dienos, per kurias nepageidautina atlikti darbus svetainėje. Jie susiję su daržovių, vaisių ir uogų veislių sodinimu ir jų žemės ūkio technologija:

 • 06. - mėnulis yra paskutinėje nykimo fazėje;
 • 06. - jaunatis, darbas šiuo metu yra neproduktyvus;
 • 06. - pirmoji dangaus kūno augimo fazė, sulos srautas dar tik prasideda viršutinėje dalyje;
 • 06. - pilnatis, augalai santykinio ramybės būsenoje;
 • 06. - paskutinis nuosmukio etapas, augalai dar nėra visiškai persitvarkę į kitą sulos tekėjimo kryptį.

Per šias 5 dienas tik prireikus galite palaistyti daigus ir sodinukus arba apdoroti juos nuo infekcijos. Geriau viską daryti prieš arba po. Jei norite, galite išvalyti teritoriją, paruošti konteinerius ankstyvosioms uogoms.

Išvada

Sodininko mėnulio kalendorius 2019 m. Birželio mėn. Apskaičiuojamas atsižvelgiant į palydovo padėtį Žemės atžvilgiu. Yra birželio datos, kurios yra optimalios nusileidimui ir išvykimui, jos yra paskirstytos tarp mėnulio pakilimo ir kritimo. Dienos bus skirtingos šakniavaisiams, medžiams ir daržovėms, kurios ant vaisių sudaro vaisius.

Palikti atsiliepimą

Sodas

Gėlės

Statyba