Sodininko mėnulio kalendorius 2020 m. Balandžio mėn

Šiuolaikinis sodininkas nepadarys nė žingsnio, nepatikrinęs mėnulio kalendoriaus. Mokslas įrodė, kad Žemės palydovas daro didelę įtaką gamtai, augalams ir net žmonių gerovei. Mėnulio cikle yra palankios, neutralios ir nepalankios dienos kiekvienam sodo darbui. Galite tikėti ar ne, bet praktika rodo, kad tas, kuris laikosi rekomendacijų, visada gauna geriausią rezultatą. Todėl neabejotinai nusipelno sodininko mėnulio kalendorius 2020 m. Balandžio mėn.

Mėnulio fazės 2020 m. Balandžio mėn

Žemės palydovas laksto ne tik aplink didelę planetą, Mėnulis daro rimtą poveikį daugeliui mūsų gyvenimo aspektų: jis yra atsakingas už atoslūgį vandenynuose, gali pagreitinti ar sulėtinti plaukų augimą, paveikti kraujospūdį ir kitus sveikatos aspektus. Tačiau sodininkams ir sodininkams kur kas svarbesnis yra kitas Mėnulio sugebėjimas - paveikti augalus.

Sodininkystėje yra keturios pagrindinės mėnulio fazės, tokios kaip:

 • jaunatis;
 • pilnatis;
 • Vaškuojantis pusmėnulis;
 • mažėjantis mėnulis.

Kiekviename etape rekomenduojama užsiimti tik tam tikrais sodo darbais. Bet kurį metų mėnesį būna dienų, kai savininkui geriau tiesiog pailsėti ir net nepriartėti prie augalų.

2020 m. Balandžio mėn. Mėnulio fazės bus pakaitomis tokia tvarka:

Dėmesio! Mėnulio „receptai“ yra universalus vadovas visiems Rusijos gyventojams. Tačiau verta atsižvelgti į didžiulį šalies dydį ir skirtingų laiko juostų buvimą joje. Todėl sodininkams iš Rytų patariama į kalendorių įtraukti vieną dieną.

Ką daryti sodininkams pagal mėnulio kalendorių 2020 m. Balandžio mėn

Sodininkai neturės laiko nuobodžiauti balandžio mėnesį. Pavasario viduryje saulė jau šildo, žemė tirpsta - ateina laikas paruošiamiesiems darbams vietoje ir ankstyvųjų pasėlių sėjimui. Prieš ką nors darant, reikia patikrinti sodininko mėnulio kalendorių, skirtą 2020 m. Balandžio mėn. Pagal palydovo fazes šio mėnesio rekomendacijos bus šios:

 1. Per jaunatį reikia sutvarkyti praėjusių metų piktžolių, dirvos įdirbimas pesticidais ir herbicidais, daigų prispaudimas, dirvos paviršiaus purenimas, nedidelis laistymas. Šiais laikais negalima sėti ir sodinti kultivuojamų augalų, giliai įdirbti žemės.
 2. Augančiame mėnulyje kalendoriuje rekomenduojama gerai kasti dirvą, sėti, sodinti ir persodinti tas kultūras, kurios duoda vaisių virš žemės. Augimo fazėje palydovo įtaka po žeme, šaknyje, augalų dalyje yra minimali. Šiomis dienomis reikia pašerti dirvą mineralinėmis trąšomis, palaistyti sodą ir daigus.
 3. Pilnaties metu, pagal kalendorių, reikia retinti sodinimą, ravėti sodo lysves, „paskelbti karą“ piktžolėms ir kenkėjams. Pilnaties dienomis (likus trims dienoms iki pilnaties ir trims dienoms po jos) neturėtumėte daiginti daigų ir žnybti augalų šiltnamiuose.
 4. Mažėjantis mėnulis teigiamai veikia augalų šaknų dalį. Todėl šiame kalendoriaus etape turėtumėte pradėti sodinti šakniavaisius, ankštinius, svogūninius augalus. Atėjo laikas retinti daigus, pradėti kenkėjų kontrolę, sodo augalus ir sodinukus pašerti organinėmis medžiagomis.

Komentuok! Dar didesnių rezultatų galima pasiekti, jei sodo darbai atliekami atsižvelgiant į zodiako ženklą, kuriame konkrečią dieną yra mėnulis. Yra žinoma, kad yra vaisingesnių požymių, tokių kaip Skorpionas, Žuvys (balandžio 1-3 d.) Ir Vėžys (11–12).

Palankios dienos

Sodinant augalus ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas sėjos kalendoriui ir jo rekomendacijoms. Kad sėklos gerai dygtų, daigai yra draugiški ir sveiki, o derlius yra dosnus, sėkloms sėti reikėtų pasirinkti tik palankias mėnulio ciklo dienas.

Balandžio mėnulio mėnulio sodinimo kalendorių galima suskirstyti pagal augalo tipą. Patyrę sodininkai žino, kad nuosmukio laikotarpiu (trečia ir ketvirta fazės) palydovas stimuliuoja augalus pasiekti žemyn - vystyti šaknų sistemą. Šiuo metu galite atlikti tokį darbą:

 • šiltnamyje pasėkite ridikėlius, svogūnus;
 • gauti sodinamų bulvių vernalizacijai;
 • pasodinkite po plėvele atsparias šalčiui kultūras (morkas, daikoną, česnaką, šaknines petražoles).

Pirmoje ir antroje fazėse (augimo laikotarpiu) Mėnulis teigiamai veikia antžeminę augalų dalį: visa žaluma tarsi driekiasi į viršų. Todėl kalendoriuje sodininkams rekomenduojama kovoti su tais pasėliais, kurie duoda vaisių virš dirvožemio. Šis mėnesio laikotarpis yra puikus laikas šiems darbams atlikti:

 • sėti pomidorų, paprikų, baklažanų daigus;
 • nardymas ir daržovių pasėlių nuleidimas šiltnamyje;
 • sėti žalumynus, kopūstus, rėžiukus po plėvele.

Blogos dienos

Augalų mėnulio kalendorius, skirtas 2020 m. Balandžio mėn., Sodininkams suteikia „žalią šviesą“ beveik kiekvienai mėnesio dienai. Šiame cikle nebus nepalankių laikotarpių. Tačiau jaunaties ir pilnaties dienomis balandžio mėnulis nerekomenduoja atlikti tokių sodo darbų kaip:

 • sėti sėklas;
 • sodinti daigus į žemę;
 • daigų nardymas;
 • persodinant bet kokius augalus.

Patarimas! Jūs neturėtumėte bandyti apgauti gamtos. Galite pailsėti dvi dienas per mėnesį. Jei tikrai norite dirbti sode, geriau padaryti ką nors neutralaus: ravėti, mulčiuoti, tręšti.

Mėnulio sėjos kalendorius 2020 m. Balandžio mėn

Balandžio mėn. Laikas pradėti nardyti daigus, sėti žalumynus, gervuoges į pašildytą dirvą, sodinti ankstyvąsias bulvių veisles - nereikės ramiai sėdėti! Kiekvienas sodo augalas turi savo „mėgstamas“ mėnulio dienas, todėl savininkui geriau vadovautis lentelės rekomendacijomis.

Augalas

Mėnesio diena

Agurkai

7, 11, 12, 18

Salotos ir žalumynai

8, 12, 18

Pomidorai

8, 11, 18

Paprikos

7, 12, 18

Baklažanas

8, 11, 12

Moliūgai, moliūgai, cukinijos

7, 12, 18

Bulvės

2, 3, 21, 24, 26, 29, 30

Ridikas, daikonas, ridikas

2, 20, 23, 25, 26, 29

Burokėliai, morkos

3, 20, 21, 24, 25, 30

Melionai ir moliūgai

7, 11, 12, 18

Ankštiniai augalai

8, 11, 12, 18

Kopūstai

7, 8, 11, 12, 18

Nusilenkti

2, 3, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 29, 30

Ką daryti sodininkams pagal mėnulio kalendorių 2020 m. Balandžio mėn

Tie, kurie mieliau renkasi sodą nei sodą, balandį taip pat nesėdės. Sodo darbai prasideda pirmąja pavasario šiluma: kai tik ištirpsta sniegas ir ištirpsta žemė, atėjo laikas genėtojui ir grėbliui.

2020 m. Balandžio mėn. Sodininko ir sodininko mėnulio kalendorius nustato tokį tvarkaraštį:

 1. Nuo 9 iki 16 - palankus laikotarpis ūsų šaknyse braškėse, aviečių ir serbentų, taip pat pradedančiųjų vaismedžių sluoksniavimui.
 2. Balandžio 4-16 ir 18-20 dienomis sodininkas gali ravėti, retinti ir kirpti nereikalingus ūsus.
 3. 4 ir 6 dienomis mėnulio kalendorius numato formuoti vainikus ir krūmus (genėti sodą), retinti šakas, žnyplėti jaunus ūglius.
 4. Nuo balandžio 9 iki balandžio 16 dienos trąšas galite tepti šaknyje. Medžiai ir krūmai laistomi mineralinių kompleksų tirpalu arba naudojama organinė medžiaga.
 5. 1-3 ir 23-30 skaičiai - laikotarpiai, per kuriuos mėnulio kalendorius suteikia sodininkams galimybę pradėti bet kokį lapų maitinimą.
 6. Laikotarpiu 9-16.04 palydovas palaiko bet kokius žemės darbus (dirvos įdirbimas, sodo kasimas, krūmų ir jaunų medžių kalimas, vejos arimas).
 7. Iki balandžio vidurio mėnulio kalendorius rekomenduoja prižiūrėti veją (sėti naują žolę ir pjauti seną).

Palydovas leidžia sodinti naujus medžius ir krūmus sode pirmoje mėnesio pusėje - nuo 9 iki 16 dienos.Augimo fazėje bet kokie augalai geriau įsišaknija, greičiau įsišaknija ir rečiau žūva.

Svarbu! Pagal mėnulio kalendorių palankiausios sodininko dienos balandžio mėnesį bus: 8, 11 ir 12 vaismedžiams, 7, 8 ir 12 darbui su krūmais ir uogų pasėliais.

Palankios dienos skiepijimui ir augalų skiepijimui

Sodininkai žino, kad sunkiausia jų darbe skiepyti ir pjauti medžius, vynuoges ir krūmus. Tokiu būdu auginant augalus reikia daug patirties, gilių žinių ir sėkmės. Mėnulio kalendorius ir pagal jį pasirinkta diena gali atnešti sėkmę sodininkui.

2020 m. Balandžio mėn. Palankiausias laikotarpis skiepijimui ir skiepijimui bus dienos nuo 9 iki 16 dienos. Žemės palydovas garantuoja, kad šiuo metu augalai įsitvirtins geriausiai, nes pasėlių gyvybingumas šiuo mėnesio laikotarpiu yra didžiausias.

Palankios dienos poilsiui

Sodininkas ir sodininkas neturės laiko pailsėti balandžio mėnesį - šis mėnuo yra labai palankus bet kokio tipo darbams svetainėje. 2020 m. Balandžio mėn. Mėnulio nusileidimo kalendorius rodo, kad beveik kiekvieną dieną galite dirbti žemėje.

Daržovių ar sodo savininkas gali atsipalaiduoti tik jauno ir pilnaties dienomis.

Išvada

Sodininko mėnulio kalendorius 2020 m. Balandžio mėn. Bus puikus pagalbininkas geram savininkui. Tomis dienomis, kai kompanionas palaiko, augalai geriau įsišaknija, auga greičiau, gerai sugeria trąšas iš dirvožemio, lengviau toleruoja pumpuravimąsi, skiepijimą ir prispaudimą. Žinodamas palankias ir nepalankias mėnesio dienas ir laikydamasis mėnulio kalendoriaus rekomendacijų, sodininkas savo svetainėje galės pasiekti puikių rezultatų.

Palikti atsiliepimą

Sodas

Gėlės

Statyba