2021 m. Česnakų sodinimo kalendorius: spalio mėn., Prieš žiemą

Mėnulio kalendorius, skirtas 2021 m. Česnakams sodinti, parodys sodininkams, kokios dienos prisideda prie puikaus daržovės derliaus. Visa planeta, augalai, žinduoliai ir paprastesni organizmai yra jautrūs Žemės palydovo - Mėnulio - padėties pokyčiams. Populiari patirtis rodo, kad laiku nusileidus pagal astrologinį kalendorių, geriausia galvos ir tvirtų dantų kolekcija.

Česnakų sodinimo kalendorius žiemai 2021 m

Žieminiai pasėliai sodinami prieš šaltą orą, pradedant rugsėjo mėn. Šilto klimato rajonuose darbai atliekami lapkritį. Mėnulio kalendoriuje nurodoma, kada prieš žiemą pasodinti česnaką, iki mėnesio datos.

Palankios česnako dienos rugsėjo mėnesį

Nuo rudens pradžios sėkliniai dantys pradedami sodinti tuose regionuose, kur ankstyvos šalnos. Yra įprasta sodinti prieš žiemą taisyklė - ne vėliau kaip likus 2 savaitėms iki šalto oro pradžios. Tačiau dėl to, kad dabar orą sunku tiksliai numatyti, vidurinėje juostoje jie vadovaujasi tokiais patarimais, kartu svarstydami, kaip 2021 m. Pagal mėnulio kalendorių pasodinti česnaką:

 • Atliekami 2 aštrios daržovės sodinimai - pirmiausia ankstesnis, nuo rugsėjo 20 d., Vėliau - po mėnesio;
 • geriau sutelkti dėmesį į dirvos temperatūrą - kad dantys neišdygtų, ji turi nukristi iki 12–14 ° C.

Atlikus tokius skaičiavimus, taip pat laikomasi astrologų rekomendacijų, pagal kurias teigiama, kad tinkamas laikas česnakams sodinti būna nuo 1 iki 3, 24, 25, 29, taip pat nuo rugsėjo 30 dienos.

 

Palankios česnako dienos spalio mėnesį

Antrą rudens mėnesį sodinimas dubliuojamas, kad būtų užtikrintas pikantiškos daržovės derlius. Spalio mėnulio česnakų sodinimo mėnulio kalendorius rodo palankias datas. Darbai atliekami spalio 23, 25, 26 ir 27 dienomis. Kartu su kalendorinėmis konsultacijomis verta patikrinti ilgalaikę meteorologų prognozę. Galų gale, neteisingai pasirinktas laikas, palyginti su dirvožemio būkle ir oro temperatūra, spalio mėn. Sodinant česnaką pagal astrologų sukurtą kalendorių, gresia jei ne nuostoliais, bet ir reikšmingu derlingumo sumažėjimu:

 • pavėluotai pasodinti dantys neišleis šaknų ir žus per šalnas;
 • per anksti įdėjus sėklą į šiltą dirvą, greitai vystysis kultūra ir užšals subtilios plunksnos.

Palankios dienos česnakams lapkričio mėnesį

Jei 2021 m. Spalio mėn. Palankios dienos česnakams sodinti buvo praleistos dėl šilto oro, darbai atliekami vėliau. Prieš žiemą žieminiai česnakai pagal kalendorių nuolat sodinami tik šalies pietuose. Būna metų, kai šalnos prasideda gruodžio pabaigoje arba net po Naujųjų metų švenčių. Šiemet astrologai prognozuoja palankias lapkričio datas nuo mėnesio pradžios: 2 ir 3 d. Taip pat lapkričio 21, 23, 24, 28 ir 30 dienomis.

Sodinimo kalendorius česnakams pavasariui

Pavasarinės rūšys pavasarį sodinamos visuose regionuose. Naudojant šį derlių, kartu su žirniais ir svogūnais, lauko darbai pradeda naują metinį ciklą pagal sodinimo kalendorių. Pavasarinė veislė išsiskiria mažesniais dantimis ir kvapų niuansais. Abiejų tipų galvutės taip pat turi skirtingą struktūrą:

 • Aplink centre esančio žiedkočio rodyklę sugrupuotos 4–7 didelės žieminių augalų gvazdikėliai;
 • 10-16 mažesnių šaltinio rūšių gvazdikėlių taip pat surenkama koncentruotai, tačiau žiedkočio nėra.

Kultūra yra atspari šalčiams, todėl sodininkai anksti sodina sėklinius dantis, kol po apdirbimo dirva išdžiūsta. Darbas pradedamas, jei dirvožemio temperatūra pakyla iki 5-6 ° C.

Pagal 2021 m. Mėnulio kalendorių česnakai sodinami palankiai šiomis dienomis:

Komentuok! Norėdami pasėti vasarinius pasėlius, nuo galvos imami tik išoriniai, produktyvesni griežinėliai.

Česnakų sodinimo įvairiuose regionuose ypatybės (Maskvos sritis, Leningrado sritis, Sibiras, Uralas)

Sodininkai iš skirtingų šalies regionų turi naudoti astrologines užuominas, atsižvelgdami į vietines oro sąlygas. Norint sėkmingai pasodinti žiemos ar pavasario rūšis, pasirenkama artimiausia data. Tokiu atveju būtinai patikrinkite meteorologų pateiktą ilgalaikę prognozę.

Maskvos regione apytikslis sodinimo su česnakais laikotarpis patenka į rugsėjo trečiąją dekadą. Spalį tampa daug šalčiau, o po 2-3 savaičių prasideda pastovus šaltukas. Jei žiema vėluoja, gvazdikėliai sodinami pačioje rugsėjo pabaigoje arba kito mėnesio pradžioje. Pavasario sodinimas dažnai sutampa su liaudies kalendoriaus ženklais, kurie remiasi medžių ir žolių vystymosi pokyčiais. Dažniausiai palankios datos būna balandžio mėn., Tačiau sodinant gegužės pradžioje bus užtikrintas geras derlius tinkamai prižiūrint.

Šiaurės vakarų regionui nėra būdingi nuolatiniai orų pokyčiai pagal kalendorių. Todėl Leningrado srityje žieminiai česnakai sodinami praktiškai mėnesį - nuo rugsėjo vidurio iki spalio 15-20. Kartais pavasarines rūšis galima sodinti jau kovo pabaigoje ir visą balandį, iki gegužės 10 d.

Sibiro vasara trumpa, todėl pavasarį pasėliai pradeda augti, kai tik sušyla dirvožemis. Paprastai tai yra balandžio pirmoji pusė, nors jie sodinami gegužės pradžioje. Rudens darbai derinami su mėnulio kalendoriumi ir artėjančiomis šalnomis pirmaisiais ir ankstyvaisiais ne sezono mėnesio mėnesiais.

Geografiškai Uralo regionams įtakos turi skirtingos oro sąlygos, kurios diktuoja sodininkams keliamus reikalavimus:

 • Pietų Uraluose žiemos prieskoniai sodinami spalio 8–12 dienomis;
 • vidurio Uralo regionuose - nuo rugsėjo 20 iki spalio 6 dienos;
 • Šiaurės Uraluose anksčiau atvėsta, todėl priešžieminis sodinimas čia derinamas su astrologų rekomendacijomis iki rugsėjo 5–20;
 • pavasarį aštrios daržovės sodinimo darbai gali prasidėti balandžio pabaigoje ir tęstis iki gegužės, net užfiksuoti pirmąsias birželio dienas.
Svarbu! Karšto prieskonio brandinimo laikas yra 3,5 mėnesio.

Palankios dienos česnako priežiūrai

Pasak astrologų, nepakanka laikytis mėnulio kalendoriaus tik sodinant žieminius česnakus. Dar didesnis efektas įmanomas, jei sodininkai taip pat patikrina visus priežiūros darbus pagal rekomendacijas. Visi grafikai sudaromi ne tik atsižvelgiant į naktinės žvaigždės judėjimą, bet ir atsižvelgiant į Žemės palydovo praėjimą zodiako ženklų atžvilgiu:

 • sodinti draudžiama per 2 dienas, einančias prieš ir po jaunaties ir pilnaties datos;
 • Mėnulio praėjimo data Šaulyje yra palanki aštrių sėklų gvazdikėliams sodinti;
 • palanku laistyti ir maitintis vandens ženklais, kai Mėnulis yra Žuvyse, Vėžyje, Skorpione;
 • kai mėnulis yra vandens ženkluose, derlius nenuimamas;
 • geriausias laikas kasti prieskonių galvoms yra Mėnulio laikotarpis Liūte, Šaulyje ir Vandenyje;
 • jauno mėnulio dieną derliaus geriau nekasti;
 • skatina gerą galvų laikymą, derliaus nuėmimo metu pavasarį ir žiemą prieskoninių daržovių rūšis per antrą ir ketvirtą mėnulio fazes.
Patarimas! Visus duomenis besidomintiems galite rasti nuplėšiamuose kalendoriuose.

Česnakų derliaus mėnulio kalendorius

Norėdami teisingai nustatyti pikantiško derliaus nuėmimo laiką, vadovaukitės rekomendacijomis:

 • lapai palaipsniui pagelsta ir tampa sausi;
 • ant kai kurių likusių žieminių rūšių žiedkočių erdvūs svogūnėliai byra.

Pastebėję šiuos galvų subrendimo požymius, jie įvertina, kiek mėnulio kalendoriaus patarimai česnakams rinkti tinka skubiems darbams.

Įspėjimas! Atidėti prinokusių galvų derliaus nuėmimo neįmanoma, nes kasant dantų būklė daro įtaką jų saugumui.

Žiema

Žiemos rūšys sunoksta greičiau, jos kasamos vasaros viduryje. Pagal mėnulio kalendorių geriausias derliaus nuėmimo laikas yra liepos antroji pusė, pradedant nuo 18 dienos, iki mėnesio pabaigos.

Yarovoy

Pavasario rūšių galvos kasamos dvi ar tris savaites vėliau nei žiemos. Einamųjų metų kalendoriuje aštraus daržovės derlių patariama pradėti rinkti taip pat rugpjūčio antroje pusėje - nuo 16 d.

Nepalankios dienos 2021 m. Darbui česnakinėse lovose

Kalendoriai taip pat nurodo nepageidaujamą sodinimo laiką.

Išvada

Mėnulio kalendorius česnakams sodinti 2021 m. Yra tik patarimas, bet ne reikalavimas griežtai laikytis. Dažnai liaudies patirtis buvo grindžiama dirvožemio būkle ir oro temperatūra.

Palikti atsiliepimą

Sodas

Gėlės

Statyba