Rankinis sniego valytuvas „Fiskars 143000“

Atėjus žiemai, visada iškyla sniego šalinimo problema. Paprastai privačių namų savininkai naudoja kastuvą. Tačiau darbas su juo yra ne tik nepatogus, bet ir varginantis. Paklauskite bet kurio asmens, kuris kada nors išvalė kiemą ir kiemo teritoriją po sniego. Visi skundžiasi nuovargiu ir skausmais visame kūne.

Galite, žinoma, nusipirkti sniego pūstuvą, tačiau ne kiekvienas rusas gali sau leisti tokią įrangą. Siūlome kastuvo alternatyvą - rankinį sniego valytuvą „Fiskars 143000“. Ir dirbti bus patogiau, o skirtingai nei sniego valytuvai, kaina neįkanda. Žinoma, norint pasirinkti, reikia suprasti, kiek sniego teks kastuvu. Tikimės, kad mūsų medžiaga jums bus naudinga.

Keletas žodžių apie gamintoją

„Fiskars“ yra ilgą istoriją turintis gamintojas. Jis prasidėjo dar 1649 m. Taip jau nutiko, kad tomis dienomis švedai valdė Suomijos žemes, bandydami įvaldyti kuo daugiau teritorijos. Jie taip pat įkūrė nedidelę Fiscari gyvenvietę. Suomijos pietuose buvo gausūs rūdos telkiniai, todėl iš pradžių buvo organizuojama gamyba jos gavybai.

Kiek vėliau buvo įkurta to paties pavadinimo metalo apdirbimo įmonė. „Fiskars“ savininkai du šimtmečius nuolat keitėsi, o tai, žinoma, negalėjo neigiamai paveikti jos vystymosi. Įmonei daug kartų grėsė bankrotas. Paradoksalu, tačiau išgelbėjimas ir stabilumas buvo Suomijos teritorijos prijungimas prie Rusijos. Būtent caro vyriausybė dėjo pastangas išsaugoti metalurgijos įmonę „Fiskars“, įkvėpė naujos gyvybės.

Šiandien tai moderniausia įmonė, žinoma visame pasaulyje. Tarp savo prekės ženklų yra „Fiskars“ sodo įrankiai, kurie yra pelnytai populiarūs tarp rusų. Asortimentas yra toks platus, kad beveik neįmanoma apie jį kalbėti viename straipsnyje. Todėl daugiausia dėmesio skirsime „Fiskars“ rankiniams grandikliams.

Svarbu! „Fiskars“ produktai yra patentuoti ir turi atitinkamus kokybės sertifikatus. Rusijos prekiautojai turi panašų dokumentą.

Kas yra grandikliai

Prieš pradėdami pokalbį apie „Fiskars“ rankinius grandiklius, pirmiausia išsiaiškinkime, kokie yra šie įrankiai, kokios jų savybės ir kaip jie veikia.

Rankiniai grandikliai atrodo kaip kastuvas. Bet, ko gero, panašumai čia ir baigiasi. Aiškumo sumetimais pateikiame jums lentelę, kad būtų lengviau palyginti reikiamus parametrus ir padaryti išvadą.

Kastuvas

Rankinis grandiklis

Nubraukite grandiklį

Liemens pasukimu mesti sniegą į šoną.

Perkelkite į reikiamą vietą, nepakeldami svorio

Galite perkelti didelius sniego luitus, dirbti poromis.

Susideda iš ašmenų ir medinės rankenos.

Turi kibirą ir laikiklį. Su mažu kibiru laikiklis yra ergonomiškas, jo gale yra speciali rankena. Jei kaušo plotis yra didelis, tada laikiklis bus U formos, o jo galai tvirtinami prie kibiro kraštų, kad būtų didesnis tvirtumas.

Didelis kibiras iš patvaraus metalo. Laikiklių padėtis yra ergonomiška.

Laikiklis visada medinis.

Laikiklis yra medinis arba lengvas iš aliuminio, padengtas patvariu plastiku.

Laikiklis pagamintas iš patvaraus metalo, jis tvirtinamas prie laikiklio savisriegiais.

Gremžtukas skirtas mažoms teritorijoms valyti nuo sniego dangos.

Su grandikliu per trumpą laiką be didelių pastangų galima pašalinti didelius plotus ne tik privačiuose namuose, bet ir aplink biurus bei parduotuves.

Paskirtis - valyti bet kokio dydžio plotus, net ir po ilgo sniego.

Dėmesio! „Fiskars“ grandikliai turi aštrų aliuminio kraštą, kuris sutvirtintas plieniniu kaiščiu, todėl tarnavimo laikas yra tinkamas.

Bet ne tik pirmiau minėti „Fiskars“ įmonės rankinių grandiklių rodikliai traukia rusus. Mes jau kalbėjome apie kainą, tačiau neminėjome rusiškos dvasios. Daugelis privačių namų ar vasarnamių savininkų mėgsta leisti laiką šalnajame ore. Pasirodo, kad turėdamas rankinį grandiklį iš „Fiskars“ įmonės, kiemas ne tik taps švarus, bet ir padidės sveikata!

Trumpas sniego valymo įrankis:

„Fiskars“ grandikliai iš pirmo žvilgsnio

Norėdami pasirinkti „savo“ sniego valymo įrankį, turite sužinoti jo trumpąsias savybes. Šioje apžvalgos lentelėje jie pateikiami:

Priemonių pavadinimas

Bendrosios charakteristikos

Rankinis grandiklis 143000

Platus kibiras - 53 cm, pagamintas iš polietileno plastiko, suformuotas vakuume. Ant ašmenų yra plieninis kraštas, skirtas sustiprinti. Šlapaus sniego sukibimas nepastebimas.

Rankinis grandiklis Fiskars145020

Šaukštas 55 cm pločio. Aliuminio rankena su ergonomišku plastikiniu gaubtu. Įrankis yra lengvas, todėl žmogus praktiškai nepavargsta valydamas. Galite dirbti kartu. Gremžtuvo kaušo medžiaga ir dizainas yra identiški ankstesniam modeliui. Ką tik iškritęs ar ištirpęs sniegas prie kibiro nelimpa.

Nubraukite „Fiskars 143020“.

Sniegas neprilimpa prie plačių ašmenų (72 cm), pagamintų iš polietileno plastiko (vakuuminis).

Kiekvienas gali laisvai rinktis tuos sniego valymo įrankius, kuriems labiau patinka, ir, svarbiausia, pagal savo finansines galimybes. Dabar atidžiau pažvelkime į „Fiskars 143000“ grandiklį.

Rankinis grandiklis 143000

Augalams be sniego dangos sunku, nes jiems tai yra tam tikra antklodė, kuri gelbsti gyvus organizmus nuo užšalimo. Tačiau sniegas gyventojams sukelia daug problemų. Juk net pėsčiomis sunku pravažiuoti sniego sankaupas, o apie automobilius nėra ką pasakyti. Turite pasirūpinti įrankiais greitam sniego valymui tiek, kad nedėtumėte daug pastangų.

apibūdinimas

Idealus pasirinkimas privačių namų savininkams yra rankinis grandiklis „Fiskars 143000“. Sniego valymo įrankių gamintoja yra Suomija. Įranga skirta individualiems poreikiams.

Norėdami naršyti sniego valymo įrangą, turite susipažinti su informacija:

  1. „Fiskars“ grandiklis yra lengvas (tik 1 kg 230 g), juo drąsiai gali dirbti moterys ir vaikai, nes sniegas nėra iškeliamas į aukštį, kad būtų išmestas, o tiesiog stumiamas reikiama kryptimi.
  2. Grandiklio kaušo „Fiskars 143000“ plotis yra 0,53 m, laikiklio ilgis yra 1 m 50 cm, o tai leidžia pašalinti didelius sniegu padengtus plotus.
  3. Grandiklio laikiklis yra storas ir pagamintas iš beržo auginių. Ši mediena yra patvari. Po šlifavimo pjovimas padengiamas juodu laku, kuris ilgai išlieka, darbo metu nenušluosta.
  4. Ašmenys laikiklio atžvilgiu yra tam tikru kampu, o tai padeda išvengti įtampos nugaros ir dilbio raumenyse. Juk natūrali kūno padėtis darbo metu nereikalauja vėl pasilenkti.
  5. „Fiskars 14300“ rankiniam grandikliui gaminti naudojamas šalčiui atsparus armuotas plastikas, gautas vakuuminio formavimo būdu.
  6. Tvirtas laikiklis, tvirtai pritvirtinamas prie kibiro, turi suapvalintą rankeną. Tokį grandiklį valdyti nėra sunku.
  7. Kaušo ašmenys yra aštrūs ir papildomai sutvirtinti plieniniu (grūdinto nerūdijančio plieno) kraštu, kad sniegas būtų geriau nubraukiamas. Specialus vamzdynas neleidžia kaušeliui nusitrinti.
  8. Taip pat patogu dirbti su „Fiskars 143000“ rankiniu grandikliu, nes šlapias sniegas nelimpa prie kibiro.
Komentuok! Trumpai tariant - Suomijos sniego valymo produktas yra patikimas, patvarus ir lengvai naudojamas.

Norėdami įsitikinti ir suprasti darbo su „Fiskars 143000“ rankiniu grandikliu ypatybes, žiūrėkite vaizdo įrašą:

Klientų atsiliepimai

Andrejus, 21 metai, Ivanovo sritis
Man labai patinka grandiklis „Fiskars 143000“. Tėtis jį nusipirko prieš dvejus metus. Nuo tada nebuvo problemų valyti kiemą po sniego. Man patinka šildytis kieme. Valant lieka maždaug 4 milimetrų sniego sluoksnis. Tai labai patogu, nes žemė ant batų netempia į namus. Dažniausiai net nenešioju kumštinių pirštinių, nes šiluma sklinda iš medinės rankenos. Apskritai, šaunus dalykas.
Vladimiras, 48 ​​metai, Serpuchovas
Skreperių gamintojai viską apgalvojo iki smulkmenų. Tai yra išskirtinis „Fiskars“ bendrovės bruožas. Po sniego mūsų šalyje atlydžiai nėra neįprasti. Valydami sniegą įprastu kastuvu, turite jį nugriauti kiekvieną kartą, kai jis užšąla. Su „Fiskars 143000“ rankiniu grandikliu tokių problemų nėra. Ir kibiras, ir metalinis strypas išlieka praktiškai švarūs. Draugai taip pat turi tokį kastuvą, bet jie jį surinko Rusijoje. Čia ji turi trūkumą (lengvai nuimamą) - silpnai priveržkite laikiklio laikiklio varžtus.
Palikti atsiliepimą

Sodas

Gėlės

Statyba