„Fiskars“ sniego kastuvas

Iš pradžių Suomijos įmonė „Fiskars“ užsiėmė metalo apdirbimu ir gamyba. Karo metais ji dirbo gynybos departamente. Dabar šis prekės ženklas yra geriau žinomas kaip pasaulinis sodo įrankių ir kitų namų apyvokos reikmenų gamintojas. „Fiskars“ sniego kastuvą labai mėgsta privačių kiemų savininkai ir vairuotojai, kurių patikimumą patvirtina 25 metų gamintojo garantija.

„Fiskars“ sniego valymo įrangos modelių asortimentas ir dizaino ypatybės

Kai, prasidėjus žiemai, viską labai padengia sniegas, kyla kastuvų paklausa. Šis įrankis reikalingas ne tik aplinkui valyti, bet ir vairuotojams. Pagulėjęs bagažinėje, „Fiskars“ kompaktiškas sniego kastuvas su trumpa rankena padės vairuotojui išlaisvinti savo automobilį nuo sniego.

Svarbu! „Fiskars“ vartotojui siūlo platų sniego valymo įrangos asortimentą. Asortimente yra tempimo grandikliai, įprasti kastuvai ir sulankstomi kastuvai.

„Fiskars“ automobilių kastuvai yra kiekvieno vairuotojo svajonė. Nuo žiemos pradžios iki pabaigos šis įrankis visada turi būti automobilio bagažinėje. Speciali rankena leidžia tai padaryti be problemų. Kastuvas yra lengvas, kompaktiškas ir patogiai telpa jūsų rankose. Įrankis yra patogus darbui net ir moteriai vairuotojai. Gilus aliuminio lydinio samtelis leidžia vienu metu sukibti su sniegu. Su įrankiu patogu dirbti net prasidėjus tirpimui, nes šlapias sniegas nelimpa ant samtelio.

Kiemų, plokščių stogų ir kitų didelių plotų valymui gamintojas siūlo tradicinius kastuvus ir grandiklius, taip pat specialios „SnowXpert“ serijos įrankius.TM... Visas sniego valytuvas inventorius galima tik su aliuminio rankenomis. Jie yra labai lengvi ir patvarūs. Patogiam valdymui rankenos yra padengtos plastiku. Naujos „SnowXpert“ serijos bruožasTM yra samtelio dizainas. Darbinė polipropileno dalis turi plieninę armatūrą. Stiprios meškerės neleidžia kaušeliui sulenkti esant stipriam mechaniniam įtempimui.

Svarbu! Sustiprinto samtelio tarnavimo laikas yra 3 kartus didesnis nei įprasto aliuminio lydinio kaušo.

Sniego kastuvų apžvalga

Neįmanoma pažvelgti į visą „fiskars“ sniego valymo įrangą dėl jos įvairovės. Dabar pabandysime išskirti dažniausiai pasitaikančius modelius, kurie yra paklausūs vartotojui.

„Fiskars 143060“

Kastuvo modelis 143060 pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio. 162,2 cm ilgio rankena padengta juodu plastiku. Apsauginį sluoksnį malonu paliesti plika ranka, net esant stipriam šalčiui. Plastikas leidžia išvengti rankų kūno nušalimo, jei tenka dirbti be pirštinių. Įrankio svoris - 1,7 kg. Šlapias sniegas praktiškai nelimpa ant samtelio.

Vaizdo įraše pateikiama 143060 apžvalga:

„Fiskars 141001“

Modelis 141001 užima pirmaujančią vietą tarp plastikinių kastuvų. Taip pat įrankis turi tvirtą 131 cm ilgio aliuminio rankeną. Apsauginis sluoksnis pagamintas iš minkštos oranžinės plastiko dangos. Platus plastikinis antgalis ant rankenos leidžia patogiai suimti pirštinę. 35 cm pločio samtelis, pagamintas iš sustiprinto polipropileno. Įrankio svoris - 1,4 kg.

„Fiskars 141020“

Kastuvas „Fiskars 141020“ priklauso „Snow Light“ linijai. Įrankis specialiai sukurtas vairuotojams. Kaušelis ir rankena pagaminti iš aliuminio. Rankena turi galiuką, kuris leidžia patogiai suimti ranką. Rankena padengta minkštu juodu plastiku. Kastelio ilgis 71,5 cm, kastuvo plotis 25,5 cm.Įrankio svoris - 750 g.

„FISKARS SnowXpert ™ 143001“

Sniego valytuvo modelis priklauso „SnowXpert“ linijaiTM... Rankena pagaminta iš aukštos kokybės aliuminio su oranžine plastiko danga. Platus antgalis leidžia suimti ranką storoje kumštinėje pirštinėje. Kaušelis pagamintas iš patvaraus polipropileno ir sutvirtintas plieniniais strypais. Įrankio ilgis - 152 cm, samtelio plotis - 53 cm, svoris - 1,6 kg.

„Fiskars 143020“

Traukimo grandiklis leidžia patogiai ir be vargo susidoroti su dideliais sniego sluoksniais. U formos metalinę rankeną patogu laikyti dviem žmonėms. Kibiras pagamintas iš patvaraus vakuume suformuoto plastiko. Plieninis kraštas apsaugo darbinę dalį nuo greito dilimo. Vilkimo svoris - 4,1 kg, ilgis - 150 cm. Kibiro plotis - 72 cm.

Išvada

„Fiskars“ sniego valymo įrangos kaina daugeliui vartotojų gali atrodyti neįperkama, palyginti su kinų įrankiu. Bet atsižvelgiant į tai, kad suomiški kastuvai tarnaus ne vieną sezoną, bet iki 25 metų, tada jų kaina yra gana pagrįsta.

Palikti atsiliepimą

Sodas

Gėlės

Statyba