Stebuklingasis kastuvas Tornado

NUO stebuklingas kastuvas Nedaug žmonių yra pažįstami, tačiau tai yra paklausa tarp aistringų sodininkų. Įrankis susideda iš dviejų dalių šakių. Veikimo metu kilnojamasis segmentas dantimis pakelia dirvožemį ir atlaisvina jį prieš stacionarios dalies kaiščius. Dabar mes pažvelgsime, kaip atrodo nuostabus „Tornado“ kastuvas, taip pat rankinį šios įmonės kultivatorių.

Susipažinimas su instrumentu

Jei kas nors jau namuose turi stebuklingą kastuvą „Mole“ ar „Plowman“, tuomet galite pastebėti, kad „Tornado“ dizainas praktiškai nesiskiria. Įmonė gamina daug įvairių įrankių namų darbams. Žemė purenama, taip pat piktžolių šaknys pašalinamos skirtis kastuvu ir rankiniu kultivatoriumi.

„Tornado“ kastuvas 10 kartų sumažina dirvožemio kasimo pastangas. Šiuo atžvilgiu apatinės nugaros raumenyse yra mažiau įtampos. Tai pasiekiama dėl to, kad keliant žemę jėga turi būti nukreipta žemyn, o ne aukštyn, kaip yra su bajoneto kastuvu. Įrankį jau seniai vertina pagyvenę žmonės, o dabar jis tapo populiarus tarp jaunosios sodininkų ir sodininkų kartos.

Stebuklo priemonė „Tornado“ leidžia atlaisvinti net kietą ar sausą dirvą iki 23 cm gylio.Per vieną praėjimą gausite apie 50 cm pločio gatavą lovą, bet ne daugiau. Tokius rezultatus lemia darbinės kastuvo dalies apribojimas. Jei jums reikia didesnio pločio lysvės arba kasate sodą, tada reikalingas juostų skaičius praeina per ripperį.

Be dirvožemio purenimo, karklys ištraukia piktžolių šaknis į paviršių. Be to, dantys jų neskaldo į gabalus, o pašalinami sveiki, o tai neleidžia augalui toliau daugintis sode.

Svarbu! Naudodami „Tornado“ kastuvą, galite purenti gryną dirvą, jei ji nėra apaugusi kviečių žole.

Stebuklo įrankis „Tornado“ susideda iš trijų pagrindinių dalių: darbinių šakių, nejudančio rėmo su šakėmis, užpakalinių ir priekinių atramų bei rankenos. Įrankį lengva išardyti ir surinkti. Išmontavus kastuvas yra kompaktiškas. Galite pasiimti su savimi į rankoje esančią dachą. Sugedus, atsarginę dalį galima nusipirkti aptarnavimo centre arba pasigaminti patys.

Stebuklingo kastuvo „Tornado“ operacija

Norint naudotis „Tornado“ kastuvu, nereikia daug patirties. Pagrindinis darbinis blokas yra plieninis rėmas su judamomis šakėmis. Abiejų elementų dantys yra vienas priešais kitą. Kai priešingų šakių kaiščiai susilieja, dirvožemis ant jų susmulkinamas.

Turite pradėti kasti dirvą kastuvu su vertikaliu pjovimo įrengimu. Šioje padėtyje darbinių šakių dantys nugrimzta į žemę. Žinoma, norint tai padaryti, jiems reikia padėti nuspaudžiant kojas, kol užpakalinės juostos liesti žemę. Belieka traukti rankeną link savęs, palaipsniui spausdami žemyn. Remdamiesi galine atrama, darbinės šakės pakils į viršų, pakeldamos žemės sluoksnį ir sunaikindamos jį prieš stacionaraus rėmo priešinius dantis. Po to kastuvas perkeliamas atgal į naują plotą ir veiksmai kartojami.

Svarbu! Būtina iškasti žemę „Tornado“ kastuvu, judant atgal palei aikštelę, tai yra nugara į priekį.

Gydytojai apie stebuklingą kastuvą

„Tornado“ kastuvas jau seniai išpopuliarėjo tarp vasaros gyventojų. Įdomu tai, kad daugelis gydytojų apie šią priemonę kalba ir teigiamai. Prisiminkite, kaip kasimas vyksta su durtuvu. Be kojų pastangų, didelis krūvis tenka stuburui ir klubo sąnariui. Tai ypač nepriimtina žmonėms, sergantiems skolioze ir kitomis panašiomis ligomis. Stebuklingasis kastuvas nereikalauja, kad žmogus lenktųsi prie žemės ir pakeltų dirvožemį, kad jį apverttų.Pakanka tik pakreipti rankeną į save, o nugara lieka lygi.

Vaizdo įraše gydytojai kalba apie stebuklingą kastuvą:

Kodėl bajoneto kastuvą verta pakeisti į „Tornado“

Dabar, apibendrindami, pažiūrėkime, kodėl bajoneto instrumentą reikia pakeisti į „Tornado“:

  • dirvožemio purenimo greitis padidėja iki 2 arų per 1 valandą;
  • darbas kaip įrankis priklauso vyresnio amžiaus žmonėms, moterims ir paaugliams;
  • gamykloje pagamintas skustuvas yra gana lengvas, todėl jį lengva nešiotis po sodą;
  • pikis veiksmingai pašalina piktžolių šaknis, jų nepjaudamas į gabalus;
  • ripperis gali dirbti sunkiai pasiekiamose vietose.

Privalumų yra dar daugybė, tačiau svarbu atsižvelgti į pagrindinį „Tornado“ pranašumą, palyginti su bajoneto kastuvu: ripperis 10 kartų sumažina stuburo apkrovą ir leidžia lengviau dirbti sode.

Kultivatorius Tornado

Be stebuklingo kastuvo, „Tornado“ įmonė gamina ir gana įdomų kultivatorių - rankinį. Jis susideda iš centrinio strypo. Viename jo gale yra T formos rankena, kitame - aštrūs dantys prieš laikrodžio rodyklę. Visi elementai yra priveržti tarpusavyje.

Kultivatorius skirtas dirvai purenti iki 20 cm gylio. Patogu dirbti su įrankiu aplink medžius, po krūmų šakomis, netgi galite kasti duobes augalų sodinimui. Spirališkai suvynioti dantys puikiai ištraukia piktžolių šaknis iš žemės. Vasaros gyventojai pritaikė kultivatorių vejai aeruoti, sausiems lapams ir žolei rinkti.

Kultivatoriaus „Tornado“ ilgį galima reguliuoti pagal darbininko ūgį. Tam gamintojas sugalvojo reguliuojamo centrinio strypo įtaisą. Vamzdyje yra skylių serija. Jums tereikia pasiimti vieną iš jų ir sutvarkyti štangą.

Prieš pradedant dirbti, kultivatorius dantimis padedamas ant žemės. Toliau rankena pakreipiama į kairę, po to atliekamas sukimasis pagal laikrodžio rodyklę. Aštrūs dantys lengvai neria į dirvą, ją atlaisvina ir apvija žolių šaknis. Nesukant rankenos atgal, kultivatorius išimamas iš žemės ir tada pertvarkomas į naują vietą, kur procesas vėl kartojamas.

Atsiliepimai

Dabar pats laikas skaityti atsiliepimus apie žmones, kurie ilgą laiką dirbo su tokiais plėšikais.

Tatjana Nikolajevna, 57 m
Pirmasis mano pirkinys buvo „Tornado“ stebuklingasis kastuvas. Išradimas pateisino visus mano lūkesčius, nors vis dar jaučiuosi pavargęs. Kultivatorių pirkau tik pernai. Jiems patogiau purenti dirvą sode aplink vaismedžius.
Vladimiras, vasaros gyventojas, s. Revyakino
Visi mano sodo įrankiai yra „Tornado“ gamintojo. Stebuklingasis kastuvas man kažkaip netiko. Bet aš visada pasiimu rankinį kultivatorių, kai reikia purenti dirvą lysvėse ar sode po medžiais. Šį pavasarį net bandžiau apvesti skylutes braškėms sodinti. Pasirodė puiku.
Palikti atsiliepimą

Sodas

Gėlės

Statyba